VIHMAVEESÜSTEEMIDE PUHASTUS

Vihmaveerennid vajavad puhastamist eelkõige talve hakul, mil puude läheduses asuvate hoonete katustele on langenud suurel hulgal lehti ning hoonete vihmaveerennid on täitunud lehesodiga. Lehtedest tingitud ummistused võivad tingida ebameeldivaid üllatusi ja ootamatut kahju hoonele nii väljast kui seest.
Vihmaveerenne on mõistlik puhastada enne suuremat külma, sest külmunud lehesodi eemaldamine on keerulisem ning tunduvalt ohtlikum ka vihmaveerennidele. Meilt saab tellida spetsiaalset vihmaveesüsteemide puhastamise teenust, tänu igapäevasele arboristitööle oleme harjunud ka kõrgustes töötama.

Hinnad

Teenuse hind sõltub alates krundil paiknevate puude tihedusest, east, seisukorrast, pinnase tingimustest kuni muude lugematute tingimusteni välja. Seega tehakse täpne hinnapakkumine alles objekti üle vaadates: külastame Teid, veendume töö keerukuses ja mahus ning teeme vastavalt sobiva pakkumise. Objektki külastus on tasuta ega kohusta selle läbi tellijat millekski. Tuginedes oma aastatepikkusele kogemusele, oleme kindlad, et suudame Teile tagada soodsaima hinnapakkumise, sealjuures töö kvaliteeti kärpimata.